Tu jesteś:  Strona główna  /   Promocje 

Promocje

Data /03.05.2020
KTÓRY MODEL 6M JEST TWOIM WYBOREM?

Znalezienie odpowiedniego modelu 6M jest łatwe! Niezależnie od tego, czy prowadzisz gospodarstwo hodowlane, rolne, czy o profilu mieszanym, czy też świadczysz usługi w tych dziedzinach – jeden z tych ciągników powstał dla Ciebie!

  

CIĄGNIK JOHN DEERE 6155M JUŻ OD 325 000 zł netto!

 


WYŚLIJ SMS O TREŚCI "6M" NA NUMER 

601 741 040

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ I PRZEDSTAWIMY OFERTĘ!

 

MOŻESZ RÓWNIEŻ WYPEŁNIĆ FORMULARZ NA DOLE STRONY!


 

 

6155M

SOLIDNA MOC W SUPER CENIE

Wytrzymałość, odporność i wielka moc sprawiają, że ten model świetnie poradzi sobie także z pracami polowymi cięższego gatunku, takimi jak siew i orka, przez wiele nadchodzących sezonów. 5 lat gwarancji pozwoli się skupić wyłącznie na pracy!

  • 5 lat gwarancji
  • finansowanie fabryczne 0%
  • silnik 6-cylindrowy, 155 koni mechanicznych

 

6175M, 6195M

NIEZAWODNI SIŁACZE

Gdy zadania są wielkie, liczne i trudne, możesz liczyć na te ciągniki. Usługodawcy cenią je także za ich znakomite właściwości jezdne. Nie zapomnij o 5 latach gwarancji i finansowaniu fabrycznym!

  • 5 lat gwarancji
  • finansowanie fabryczne 0%
  • silnik 6-cylindrowy, 175-195 koni mechanicznych

 

Oferta ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego. Zdjęcia mają charakter poglądowy. 

 


Formularz kontaktowy

Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Administratorem danych osobowych jest P.U.H. AGROTECHNIKA Maszyny Rolnicze Krzysztof Laszuk Cicibór Duży 86 21-500 Biała Podlaska Więcej informacji w Polityka Prywatności.