Tu jesteś:  Strona główna  /   O Firmie 

O Firmie

Specjalizujemy się w sprzedaży maszyn rolniczych, maszyn do pielęgnacji terenów zieleni, oryginalnych części John Deere, części zamiennych do różnych marek oraz olejów i smarów. Przedsiębiorstwo powstało w 2000 roku i od tego czasu prowadzi swoją działalność na terenie wschodniej Polski.

Oferta jest skierowana do gospodarstw rolnych i specjalistycznych, przedsiębiorstw o profilu leśnym i komunalnym, a także tych zajmujących się pielęgnacją terenów zieleni. Zapewniamy kompleksowe wyposażenie gospodarstw rolnych we wszystkie maszyny i urządzenia niezbędne do prowadzenia działalności oraz ułatwiające i wspomagające pracę.

Trzon oferty stanowią ciągniki rolnicze, ale Klientom oferowana jest również gama kombajnów zbożowych, maszyn zielonkowych, siewników, rozsiewaczy, maszyn do kultywacji, pras, opryskiwaczy rolniczych, ładowarek i wielu innych.

Dowodem na chęć ciągłego poprawiania jakości usług świadczonych Klientom jest m.in. powiększenie zespołu pracowników do ponad 20 osób oraz otwarcie nowego oddziału w Łukowie, oferującego pełen asortyment maszyn.

W maju 2012 roku firma P.U.H. Agrotechnika zainaugurowała otwarcie nowej siedziby w Ciciborze Dużym. Nowy budynek został otwarty zaledwie 12 lat po rozpoczęciu działalności sprzedażowej i serwisowej przez właściciela – Krzysztofa Laszuka. Nowa lokalizacja jest więcej niż tylko siedzibą firmy. Mieści się tam również profesjonalny warsztat napraw oraz plac wystawowy.

Posiadamy duże doświadczenie oraz wyszkoloną kadrę pracowniczą, która służy poradami oraz doświadczeniem zdobytym podczas wieloletniej pracy w zawodzie, podpartej uczestnictwem w licznych szkoleniach odbywających się w Polsce, jak i poza jej granicami. P.U.H. Agrotechnika prowadzi pokazy i szkolenia plenerowe w zakresie konstrukcji i eksploatowania maszyn oraz urządzeń użytkowanych w gospodarstwie. Uczestniczy w wystawach oraz pokazach na terenie naszej działalności. Satysfakcja klienta jest dla nas cenniejsza niż zdobyte nagrody i wyróżnienia.

Korzystając z siły i doświadczeń płynących z wieloletniej działalności, staramy się dostarczać naszym klientom odpowiednie produkty w odpowiednim momencie - wtedy, gdy są najbardziej potrzebne. Ponieważ wiemy, że właśnie to się liczy. Przyszłość działalności zależy od wydajności, sprawności, wygody i satysfakcji z użytkowania naszych maszyn.

 

Dziękujemy za zaufanie!


W swojej ofercie posiadamy:

 • ciągniki rolnicze i komunalne
 • kombajny zbożowe
 • maszyny czołowych światowych i polskich producentów
 • maszyny komunalne
 • części zamienne do wszystkich marek zachodnich
 • oleje i środki smarne

Prowadzimy usługi z zakresu:

 • przeglądów i napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych
 • wyceny i napraw maszyn sprowadzonych z zagranicy
 • pomocy w uzyskaniu kredytów preferencyjnych i fabrycznych
 • pomoc w przygotowaniu dokumentów pod wnioski ze wsparciem środków UE

 

 

Finansowanie fabryczneChcesz uzyskać więcej informacji o finansowaniu fabrycznym ? Nie czekaj, nasi specjaliści z przyjemnością udzielą Ci rzetelnych i fachowych informacji. Dzięki nim poznasz optymalny sposób finansowania swoich inwestycji.finansowanie-fabryczne.html

 czytaj więcej...
 • Dział maszyn
 • Dział części
telefon stacjonarny:
83 343 24 71
telefon mobilny:
697 975 156
biuro@agrotechnika.net
telefon stacjonarny:
83 342 23 71
telefon mobilny:
512 093 953
czesci@agrotechnika.net