Tu jesteś:  Strona główna  /   Oferta   /   John Deere 

John Deere

Obecnie jednym z najbardziej poważanych przedsiębiorstw na świecie jest John Deere, których części zamienne do maszyn rolniczych, a także same pojazdy (m.in. ciągniki i kombajny) cieszą się ogromną renomą. Przez niemal 175 lat firmą zarządzali zdecydowani liderzy o silnych osobowościach, hołdujący najważniejszym wartościom firmy: uczciwości, jakości, zaangażowaniu i innowacyjności. Firma jest najbardziej znana z wysokiej jakości rozwiązań do uprawy ziemi i pielęgnacji terenów zielonych - to właśnie je można znaleźć w naszym asortymencie.

 

Proponujemy między innymi ciągniki - zarówno te kompaktowe, jak i specjalistyczne, a także zamienniki do nich, aby zagwarantować jak najdłuższe działanie pojazdom. Właśnie to wspomagają również oleje John Deere, a w tym środki smarne oraz płyny chłodzące. Ponadto przez naszą firmę dokonywana jest naprawa oraz serwis maszyn rolniczych i części do nich w Białej Podlasce.

Ciągniki rolnicze

ciągniki specjalistyczne, ciągniki kompaktowe, duże ciągniki

 

Znajdujące się w naszej ofercie ciągniki firmy John Deere oraz części zamienne do nich to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących maszyn rolniczych wyróżniających się połączeniem wysokiej wydajności, z niezawodnością oraz elastycznym zastosowaniem. Polecamy zarówno modele o dużej mocy, użytkowe, kompaktowe, jak i specjalistyczne.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ
Kombajny

seria W, T, S

 

Gdy już uprawy dojrzeją, niezbędne jest ich sprawne skoszenie. Doskonale wykonają to zadanie kombajny John Deere, które przygotowaliśmy w trzech podstawowych wariantach - W, T oraz S. Każdą z nich charakteryzują inne zalety, jednak wszystkie nie pogarszają jakości zebranych plonów, znacząco przyspieszając prowadzone prace. Proponujemy również zamienniki poszczególnych komponentów.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ
Prasy zwijające

 zmiennokomorowe, stałokomorowe, prasoowijarki

 

Każdy profesjonalista doceni prasy zwijające znajdujące się w naszym asortymencie - proponujemy zarówno rozwiązania stałokomorowe, jak i te zmiennokomorowe. Dokonywana jest również serwis i naprawa maszyn rolniczych tego typu przez naszą firmę, przy wykorzystaniu wysokiej jakości części zamiennych John Deere.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ
Opryskiwacze

700/700i, 5430i

 

Agrotechnika to nie tylko ciągniki, kombajny i części zamienne do nich - polecamy także opryskiwacze zaczepiane i samojezdne. Są to rozwiązania wysoce oszczędne w przeliczeniu na hektar. W zależności od modelu mogą one posiadać zbiornik o pojemności od 4000 litrów do nawet 62000 litrów! Polecamy także dopasowane do nich oleje John Deere i środki smarne.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ
Ładowacze czołowe

seria h, seria 3

 

Właściwie już wszystkie ciągniki, niezależnie od daty produkcji, mogą posiadać doczepione, idealnie dopasowane ładowacze czołowe. Modele przez nas proponowane wyróżniają takie części, jak układ samopoziomowania elektronicznego oraz przywracania położenia. Maszyny można łatwo podłączyć przy pomocy przewodów hydraulicznych trzeciej funkcji.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ
Sieczkarnie samojezdne

Zgniatacze ziarna pozwalają je rozbić, ale bez ich uszkadzania - zachowując przez to doskonałą jakość kiszonki. Przygotowaliśmy wysokowydajne sieczkarnie samojezdne John Deere o dużej mocy, przyczepności oraz niezawodności. Są one nieocenioną pomocą dla każdej osoby profesjonalnie zajmującą się uprawą oraz pielęgnacją ziemi.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ
Kosiarki z kondycjonerem

Opady atmosferyczne zawsze utrudniają i spowalniają prowadzone prace rolnicze - to one sprawiają, że wydajność koszenia się zmniejsza, a uprawa jest przez długi czas mokra. Dlatego tak doskonałym rozwiązaniem tego problemu są kosiarki z kondycjonerem John Deere, zawieszane lub montowane z przodu i z tyłu maszyny.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ
Rolnictwo Precyzyjne (AMS)

Większa automatyzacja przydaje się w każdej branży - dotyczy to również uprawy ziemi. Rolnictwo precyzyjne (AMS) gwarantuje wyższą rentowność, maksymalną wydajność, a także znaczne obniżenie kosztów. Oferujemy takie maszyny, części zamienne i komponenty, jak wyświetlacze, systemy prowadzenia oraz automatycznego sterowania.

ZOBACZ PEŁNĄ OFERTĘ