Tu jesteś:  Strona główna  /   Galeria   /   Akademia kombajnowa 2013 

Akademia kombajnowa 2013

6 listopada po raz kolejny zorganizowaliśmy Akademię Kombajnową, podczas której gościliśmy posiadaczy kombajnów John Deere oraz osoby, które dopiero zastanawiają się na zakupem maszyny.

Przedstawiciele John Deere Polska wspólnie ze specjalistami naszej firmy zaprezentowali przegląd całej gamy kombajnów John Deere serii W, T, S. Szczegółowa prezentacja odbyła się przy kombajnie W540, który posłużył za idealny przykład przedstawiający stan przygotowanej profesjonalnie maszyny do przyszłego sezonu.

Zgromadzeni goście wysłuchali ponadto jakie korzyści daje profesjonalny przegląd posezonowy, zapoznali się z ofertą działu części oraz z inteligentnymi rozwiązaniami AMS, JD Link, które coraz częściej pojawiają się w gospodarstwach.

Po smacznym obiedzie każdy z gości otrzymał stosowny certyfikat oraz upominek, a szczęśliwcy przypadła w udziale główna nagroda - kosiarka trawnikowa John Deere JM 36.

Dziękujemy gościom za przybycie na Akademię, a posiadaczom kombajnów za przedstawienie swoich opinii na temat użytkowych maszyn. Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu w siedzibie P.U.H. Agrotechnika!

Galeria zdjęć